Šeptanda: Apple v březnu uvede červený iPhone 7, 128GB iPhone SE a nové iPady Pro

0
Takhle by mohl vypadat iPhone 7 Plus v červené barvě (zdroj: Apple, úprava: Lukáš Václavík)
Takhle by mohl vypadat iPhone 7 Plus v červené barvě (zdroj: Apple, úprava: Lukáš Václavík)

Japonský web Mac Otakara, který byl v minulosti zdrojem správných (ale i několika špatných) odhadů týkajících se budoucích produktů Applu, tvrdí, že firma na březnové akci představí hromadu novinek. Už několik měsíců se spekuluje o nových iPadech, pár aktualizací se ale mají dočkat i iPhony.

Apple navíc očekává silné čtvrtletí, což by naznačovalo, že se nějaké novinky opravdu chystají. V březnu také nejspíš vyjde iOS 10.3, takže nový systém už možná je připravován pro uvedení s novým hardwarem.

Podle Mac Otakara přijde 128GB varianta malého iPhonu SE. Od loňska je v prodeji v kapacitách 16 a 64 GB. Jiné hardwarové novinky nás asi nečekají, byť displej, čtečka otisků a přední foťák už jsou dost zastaralé. Apple prý uvede i červenou variantu iPhonu 7 (Plus).

Téměř neuvěřitelně zní, že Apple nabídne hned čtveřici nových iPadů Pro. Dočkáme se prý aktualizace 12,9″ a 9,7″ modelu. Kromě toho má dorazit také 7,9″ varianta a nově ještě model s úhlopříčkou 10,5″. Ten by měl nabídnou velmi tenké rámečky. Mac Otakara tvrdí, že první tři se začnou prodávat ještě v březnu, ale nový 10,5″ až v květnu.

Ohodnoťte tento článek!