Neomezený Email Profi i s novou doménou. Už nemusíte mít @seznam.cz

5
Seznam Email
Seznam Email

Seznam v červnu spustil novou službu Email Profi. Nabízí e-mailovou schránku s prakticky neomezenou kapacitou, kterou ale nebudete mít na tradičních freemailových doménách @seznam.cz, @email.cz nebo @post.cz. Zvolit si můžete libovolnou vlastní, pokud jste si doménu zaregistrovali na rodinné jméno, přezdívku, název firmy apod.

Celý proces teď může být ještě jednodušší, Seznam se totiž stal registrátorem domén. Zařídí vám vlastní či převezme správu od jiného poskytovatele. Registrace se provádí na emailprofi.seznam.cz. Roční poplatek za pronájem domény .cz stojí 150 Kč, předplatit si ji můžete až na 10 let dopředu. Návod, jak registrovat, najdeme v oficiální nápovědě.

Email Profi zaregistruje i novou doménu
Email Profi zaregistruje i novou doménu

Email Profi představuje možnost mít exkluzivní e-mail určený k profesionální obchodní komunikaci, a to ve známém prostředí Seznam.cz Emailu. Živnostníci, drobní a střední podnikatelé, spolky a zájmová sdružení i všichni, kdo tuto možnost využijí, mají příležitost těžit z tradičních, velmi kvalitních vlastností největšího českého freemailu. Mezi ty patří vysoká dostupnost, robustní antispamová ochrana, podpora v českém jazyce nebo propracované uživatelské rozhraní s řadou užitečných funkcí,“ píše Seznam v tiskové zprávě.

TIP: Jak si na Seznamu zapnout dvoufázové ověření?

Neomezený Email Profi i s novou doménou. Už nemusíte mít @seznam.cz
Ohodnoťte tento článek!
4.1 (82%) 10 hlasů

5 KOMENTÁŘE

  1. Ten roční poplatek 150 Kč je včetně poplatku za .CZ doménu, nebo jen to jen poplatek za to, že se o to starají a doménu musím platit ještě zvlášť?
    Pořízení CZ domény běžně stojí kolem 220 Kč a pak 250-280 Kč za roční prodloužení.