T-Mobile nabízí neomezený mobilní internet za 1999 Kč. Prý jde o chybu

3
T-Mobile
T-Mobile

Zdeněk Exler na facebookové stránce T-Mobilu ukázal, že se mu v samoobsluze objevil nový datový balíček s názvem Neomezený mobilní internet za 1999 Kč. Tak úplně neomezený prý není, je u něj nastaven limit 1000 GB. Na to bychom ale u růžového operátora byli zvyklí. Když v roce 2013 začal nabízet nové tarify s neomezeným voláním a SMS, také u nich stanovil FUP s 10 000 jednotkami.

T-Mobile nabízí neomezená mobilní data
T-Mobile nabízí neomezená mobilní data (zdroj: Zdeněk Exner)

T-Mobile nicméně tvrdí, že takový datový tarif nemá a že jde o chybu. Exner si jej ale aktivoval, když v samoobsluze nahradil 30GB balíček, který stál 849 Kč. Operátor měl přes víkend velkou odstávku, což často znamená příchod nových tarifů nebo jiných velkých změn. Doufejme tedy, že chybná je pouze cena, nikoliv to, že operátor neomezená data skutečně uvede.

O2 uvedlo datově neomezený mobilní tarif začátkem února. Stojí 499 Kč a má nastavenou maximální rychlost 20/2 Mb/s. Je však určen pouze pro fixní připojení domácností tam, kde není VDSL. O2 (Eurotel) mimochodem uvedl neomezený internet pro mobily už v roce 2003. Stál 1000 Kč. Postupně jej ale osekával k nepoznání.

Za tip děkujeme našemu čtenáři Michalovi.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘE