Fast ring ožívá, Windows 10 Insider Preview build 19541 ale nic moc nepřináší

Druhé sestavení poté, co byl upraven přístup k vývoji Windows 10, spatřilo světlo světa.

0

Po začátku nového roku už ožil také Microsoft. Do testovacího kanálu Fast ring poslal Windows 10 Insider Preview build 19541. Toto sestavení nepřináší přelomové novinky, zato vám dá systém vědět, pokud je poloha nějakou aplikací využívána v daný okamžik. Tedy, to dělal už dřív, tečku však nahradil symbol šipky. Podobně systém v oznamovací oblasti už nějakou dobu pomocí vlastního indikátoru prozrazuje činnost mikrofonu.

Dále vám Správce úloh prozradí, pro jakou procesorovou architekturu jsou určené procesy. Proč? Užitečné je to zřejmě v případech, kdy používáte emulaci aplikací, což je případ zařízení s procesorem ARM. Cortana nás nezajímá, takže to je zhruba všechno, samozřejmě až na několik oprav. Např. Windows Update vás už nebude informovat o nutnosti restartu v případě, že jste už počítač restartovali.

Tip: Další fáze vývoje začala. Co přináší Windows 10 Insider Preview build 19536?

Pozor si dejte zejména v případě, že využíváte ochranu BattlEye proti podvádění ve hrách. Některé verze totiž s Windows 10 Insider Preview nejsou kompatibilní. Kompletní přehled známých potíží a opravených chyb naleznete na blogu Windows Experience.

Zdroj: Windows Experience Blog

Fast ring ožívá, Windows 10 Insider Preview build 19541 ale nic moc nepřináší
Ohodnoťte tento článek!
3.3 (66.67%) 3 hlasů