Audiotéka má narozeniny. Všechny audioknihy prodává za 149 Kč

1

Audiotéka.cz do Česka vstoupila před osmi lety a na den narozenin už tradičně nabízí „všechny“ tituly v katalogu za pouhých 149 Kč. Loni sice slavila celý týden a slevovou nabídku postupně měnila, ale letos se vrátila k tradičnímu formátu a narozeninová akce poběží jen dnes.

Uvozovky mám v předchozím odstavci proto, že některé audioknihy mohly dočasně z nabídky zmizet, aby je Audiotéka neprodávala tak levně. Jde například o kolekci všech tří dílů Pána prstenů, která běžně stojí okolo devíti stovek. Dnes však není k prodeji (samostatné knihy ano).

Některé audioknihy kvůli akci zmizely z katalogu

Řada kolekcí či drahých knih ale v nabídce zůstala a opravdu jdou pořídit za 149 Kč. Platí to kupříkladu pro komplety povídek o Zaklínači, záznamy Šimka a Grossmanna či Járy Cimrmana, které jinak stojí 1000 Kč a víc.

TIP: Poslouchejte desítky audioknih zdarma. Český rozhlas vydal novou aplikaci

Audiotéka má v katalogu přes 4700 audioknih, z toho 700 jich přidala letos. Více než dva stovky titulů si dokonce vydala sama, ale spolupracuje též se 180 dalšími vydavateli. „Mezi posluchači jsou nejoblíbenější detektivky a thrillery, po kterých následuje kategorie fantasy a sci-fi, na třetím místě popularity jsou audioknihy ze žánru osobního rozvoje. Nejposlouchanější audioknihou uplynulého roku se stalo Důmyslné umění, jak mít všechno u pr**le amerického autora Marka Mansona,“ uvádí Audiotéka.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Audioteka je fajn, ale tie ceny mimo akcie mi prídu vysoké. Alza ich ma napr. rozumnejšie, akurát ta ich aplikácia posledné mesiace blbne a nie a nie to dať dokopy. Navyše Alza máva akcie častejšie a podstatne lepšie, ako audioteka.