No vezme se takto rozum....
Když tam vložím obsah, tak se někde musí uložit. Logika.
Takže ano, zcela logicky to bude ukládat obsah, který tam uložit stejně chcete. Ale už to nebude ukládat informace o tom jak s PC/mobilem pracujete, na co se koukáte, co preferujete atd.... tak jak to dělá třeba FB, Google, Microsoft atd....
Zda tomu tak bude nevím já a zcela nevíte ani vy. Budu tedy doufat, že ano. Stejně by se na to hned přišlo, nelze to utajit. Tak se nechme překvapit a příště s rozumem.