"Na rozdíl od majoritních sítí nemá ... sbírat žádná data o uživatelích."
A hned dalsi odstavec:
"Data uživatelů se budou ukládat výhradně na serverech v Evropě..."
No vezme se takto rozum....
Když tam vložím obsah, tak se někde musí uložit. Logika.
Takže ano, zcela logicky to bude ukládat obsah, který tam uložit stejně chcete. Ale už to nebude ukládat informace o tom jak s PC/mobilem pracujete, na co se koukáte, co preferujete atd.... tak jak to dělá třeba FB, Google, Microsoft atd....
Zda tomu tak bude nevím já a zcela nevíte ani vy. Budu tedy doufat, že ano. Stejně by se na to hned přišlo, nelze to utajit. Tak se nechme překvapit a příště s rozumem.
Jestli nevidíte zcela zásadní rozdil mezi "data o uživatelích" a "Data uživatelů", tak to je docela zoufalé...
Nie, nebudeme o vas zbierat udaje... poslite nam prosim ID a naskenujte si tvar :D
Tie vtipy sa vazne pisu same.
A ešte keď to hovorí tá Európa ktorá tu tlačí Chat Control, kde zber dát prikazujú... to chcú porušiť vlastný zákon?