Ten strach ze Steam Machine a hlavně příštího Xboxu je v Sony hodně znát. Jenže tenhle ambivalentní "chápeme že nechcete jen sedět na gauči ale klávesnici s myší vám nedáme" přístup jim dlouhodobě nepomůže. Herní divizi Sony čeká pár krušných let. Očekávám, že na jejich konci skončí buď herní hardware Sony, nebo rovnou celá herní divize.
2. 6. 2026, 16:46 editováno autorem komentáře