14. 5. 2026 19:39
Snáď sa dočkam doby keď sa podobne bude AMDe dariť aj u grafických kariet, aby ten tlak prinútil nV k zlacneniu najlepších kariet na svete aj v priľahlej galaxií :D
ദ്ദി(˵ •̀ ᴗ - ˵ )
15. 5. 2026 7:41
"....v priľahlej galaxií :D"
To jako na Slovensku?
15. 5. 2026 11:12
Občas mám pocit, že áno, ale s vašou novou vládou budete zrejme čoskoro tam kde my :/