21. 5. 2026 16:07
A večer si půjde personál nakoupit do hypermarketu. Ještě, že to není strain COVIDu, byli bychom dost dead.
22. 5. 2026 8:02
Inu, Trump nechce riskovat volební neúspěch ještě tímhle, když namíchl americké voliče vším ostatním. A my pokorně posloužíme a zaplatíme.