"oukám že vám všem ten Pacific Rim hodně leží v žaludku "
.. ono spis, nez ze by to lezelo v zaludku, tak je to spis mimonsky primer. Kazdy kdo je trochu fanda Pacific Rimu nebo jej aspon videl, tak vi,z e to Vase prirovnani kulha asi podobne jako.., ze anglicak Lamba je v podstate Lambo :)
16. 5. 2026, 19:37 editováno autorem komentáře