nic výraznějšího jsem nepozoroval. Možná nějaký krátkodobý výpadek. Ale už se mi zdá, že je vše v pořádku
..tak vzhledem k tomu, ze to presne pred cca min. zamrzlo znovu, tak to asi "v poradku" nebude. Ale treba to bude neco jako ten "Pacific Rim" :)
Koukám že vám všem ten Pacific Rim hodně leží v žaludku :).. Ale hej, jen co jsem napsal komentář, spadl mi web :D takže někde problém bude
"oukám že vám všem ten Pacific Rim hodně leží v žaludku "
.. ono spis, nez ze by to lezelo v zaludku, tak je to spis mimonsky primer. Kazdy kdo je trochu fanda Pacific Rimu nebo jej aspon videl, tak vi,z e to Vase prirovnani kulha asi podobne jako.., ze anglicak Lamba je v podstate Lambo :)
16. 5. 2026, 19:37 editováno autorem komentáře
Sice máš možná pravdu, ale jakoby koho to zajímá? Asi nám neni šestnáct, aby tohle někoho trápilo. Prostě buď kliknu a přečtu si článek a nebo ne. Ale věnovat byť jen minutu času života k tomu, abych se rozčiloval nad přirovnáním v titulku... Pfff... To je na dospělýho chlapa docela vostrý...