Hlavní navigace

Lepší.TV expanduje na chytré televizory Panasonic

24. 9. 2019

Sdílet

Internetová televize Lepší.TV hlásí rozšíření možností sledování, neboť vydala aplikaci pro Smart TV televizorů značky Panasonic. Prostředí MyHomeScreen bylo dosud pro většinu operátorů IPTV/OTT oříškem (nebo jej ignorují), což zároveň škodí Panasonicu jako výrobci televizorů. Majitelé těchto televizorů tak museli pro sledování internetové televize používat set-top-box. Jedinou výjimkou byl operátor SledováníTV, který funguje na všech hlavních platformách. Lepší.TV jej nyní dorovnává a chybí mu snad jen AppleTV a Chromecast. Aplikace Lepší.TV je na nových modelech televizorů Panasonicu dokonce předinstalovaná a stáhnout si ji můžete na televizory z let 2017 a 2018. Kromě hlavních Smart TV zmíněných v tabulce podporuje ještě chytré televizory značek Vestel, Toshiba, Skyworth, Sharp, Orava, Medion, JVC, Hyundai, HiSense, Gogen a Blaupunkt. Je tak službou běžící na nejvíce zařízeních.

Kuki SledováníTV O2 TV T-Mobile TV Digi2Go LepšíTV
STB ano ano ano ano an ano
AndroidTV ano ano ne ne ne ano
Samsung Tizen ano ano ne ne ano ano
LG WebOS ne ano ne ne ne ano
Panasonic MyHomeScreen ne ano ne ne ne ano
mobilní Android ano ano ano ano ano ano
mobilní iOS ano ano ano ano ano ano
webové rozhraní ano ano ano ano ano ano

“Byl to boj, ale nakonec jsme to zvládli. Když jsme službu na konci roku 2017 spouštěli, bylo naší vizí umožnit sledování Lepší.TV na co největším počtu zařízení. Chytré televize Panasonic byly ale tvrdým oříškem, který se nám více než rok nepodařilo rozlousknout. Samozřejmě jsme se nevzdali a jejich přísná pravidla pro schválení aplikace jsme splnili a nyní jsme o krůček blíže k tomu být opravdu všude”, říká Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV.

Tip: Lepší.TV je skoro neomezená IPTV, navíc za nízkou cenu (recenze)

MM_AI

Operátor Lepší.TV aktuálně nabízí balíček se 103 stanicemi a videotékou. Proti konkurenci má slabší nabídku stanic v HD rozlišení (i když se to pomalu zlepšuje), ale boduje například délkou zpětného zhlédnutí.

Kterou službu používáte?

partnerem rubriky IPTV je společnost CETIN a ZrychlujemeČesko.cz

Byl pro vás článek přínosný?