Taky mě popravdě nenapadá situace, kdy by Alza chtěla datum narození. Jedině při alkoholu či prodeji věcí od 18 let, ale to stačí jen odkliknout políčko "jsem plnoletý" a věk si pak kontroluje přepravce. Do Alzaboxu tuším objednávat alkohol nejde.
Máme nějaké problémy s přihlašováním, víme o tom a vývoj intenzivně maká na opravě. Mně dnes web taky často odhlašoval. Přihlašování za někoho jiného by se už nemělo dít, ale pokud ano, buďte prosím shovívaví a odhlašte se.
No ráno jsem napsal jeden komentář a snažil se ho upravit a už to nešlo, stále mi to by psalo, že nemám oprávnění ho editovat a pak to stále chtělo přihlásit.
Pak jsem musel popojet a když jsem dorazil do Polska, tak jsem se pro jistotu chtěl znovu přihlásit a viděl jsem tam to co jsem vám posílal