Zajímalo by mně, chce někdy po někom Alza datum narození?
Jako klasický zákazník, bez předplatného, jsem jim ho nikdy nedával a nedal bych.
Taky mě popravdě nenapadá situace, kdy by Alza chtěla datum narození. Jedině při alkoholu či prodeji věcí od 18 let, ale to stačí jen odkliknout políčko "jsem plnoletý" a věk si pak kontroluje přepravce. Do Alzaboxu tuším objednávat alkohol nejde.
Budou zítra dostupná data z cnews?
Dnes mě to stále odhlašuje a dopoledne mi to dokonce ukazovalo že jsem přihlášen jako Jan Olšan...
Máme nějaké problémy s přihlašováním, víme o tom a vývoj intenzivně maká na opravě. Mně dnes web taky často odhlašoval. Přihlašování za někoho jiného by se už nemělo dít, ale pokud ano, buďte prosím shovívaví a odhlašte se.
Díky za upozornění.
Nevím, jestli bych si vůbec všiml, že jsem přihlášený jako někdo jiný... asi až po napsání komentáře :)
No ráno jsem napsal jeden komentář a snažil se ho upravit a už to nešlo, stále mi to by psalo, že nemám oprávnění ho editovat a pak to stále chtělo přihlásit.
Pak jsem musel popojet a když jsem dorazil do Polska, tak jsem se pro jistotu chtěl znovu přihlásit a viděl jsem tam to co jsem vám posílal