To jsou dobré zprávy.
Například web cnews.cz na mém herním monitoru má tak špatné vyhlazování že čeština vypadá jako rozsypaný čaj.
Nějaký herní OLED bych klidně koupil.
Snad to nepokazí cena.
Mám LG oled 42c4 a úplně pohoda i písmo. Chce to jen nastavit ve win a dat spořič obrazovky. Pořád straší s písmem, ale v dnešní době úplně na pohodu.
Zvládne vypalovat pixely stejnou rychlostí jako je zobrazovat? Např jako Samsung Odyssey OLED G8, který mám a u kterého už mám po třech letech vypálena snad všechna okna Windows.