Motavce jsem videl naposledy tak v roce 2011, pokud vubec. Tak vlastne nevim jak je dobre nebo blbe pripraveny. CT vyjma hokeje nesleduji, hysrlterie kolem CT mi prijde smesna. Aktualni poplatkovy zakon mi prijde, jak z dilny komunistu. Tak taky vlastne nevim ;)
Presto bych si ale dovolil tvrdit, ze Moravec je silne neprofesionalni a z toho pohledu siyslim, ze jej neni vubec skoda. Profesionalni moderator/komentator dokaze vest rozhovory s lidma s rozdilnym nazorovym spektrem, nez ma on. Profesionalita je v tom, ze v momente rozhovoru by jsi na nem nemel vicemen poznat, jestli se mu dotycny libi nebo ne. Mel by byt vecny a zaroven si uvedomovat, ze ani on nevi vsechno. Z toho pohledu Moravec jako profesional uplne propadl. A nejen to, jeste firme (CT), ktera ho zamestnavala a nel u nic dobry flicek, na zaver nacural na zada a jeste tam neco rozmazal..misto aby v klidu a profisonalne odesel, kdyz se mu tam uz nechce byt.
Sorry..z profesionalniho hlediska je Moravec propadak.
25. 5. 2026, 15:06 editováno autorem komentáře