Moravec? Ani kdyby platil ty dva tisíce on mně.
(I když Macinka ho možná dokáže zesměšnit.)
23. 5. 2026, 08:53 editováno autorem komentáře
Můžeš koukat na Primu, tam se vyžívají v rochnění se v politickém bahně a žvatlání politiků. :-D :-D
Faktem zůstává, že Moravcova příprava a tah na branku jsou v českém prostředí unikátní.
Klauna Macinku nech prosím spát, toho Babiš vystrčí pokaždé, když je nějaký průser, aby odvedl pozornost.
Motavce jsem videl naposledy tak v roce 2011, pokud vubec. Tak vlastne nevim jak je dobre nebo blbe pripraveny. CT vyjma hokeje nesleduji, hysrlterie kolem CT mi prijde smesna. Aktualni poplatkovy zakon mi prijde, jak z dilny komunistu. Tak taky vlastne nevim ;)
Presto bych si ale dovolil tvrdit, ze Moravec je silne neprofesionalni a z toho pohledu siyslim, ze jej neni vubec skoda. Profesionalni moderator/komentator dokaze vest rozhovory s lidma s rozdilnym nazorovym spektrem, nez ma on. Profesionalita je v tom, ze v momente rozhovoru by jsi na nem nemel vicemen poznat, jestli se mu dotycny libi nebo ne. Mel by byt vecny a zaroven si uvedomovat, ze ani on nevi vsechno. Z toho pohledu Moravec jako profesional uplne propadl. A nejen to, jeste firme (CT), ktera ho zamestnavala a nel u nic dobry flicek, na zaver nacural na zada a jeste tam neco rozmazal..misto aby v klidu a profisonalne odesel, kdyz se mu tam uz nechce byt.
Sorry..z profesionalniho hlediska je Moravec propadak.
25. 5. 2026, 15:06 editováno autorem komentáře
Znakem profesionálního novináře není, že s úsměvem nechá dále mluvit hosta, který mu lže do ksichtu. Nepleťte si to s tím, že se Moravcovi někdo líbí a někdo ne.
Pan Macinka, pana Moravce. Tak to bych chtěl vidět. Vždyť pan Macinka je jen figurka, včetně Motoristů. Při příštích volbách bez skryté podpory pana Babiše se nemají šanci prosadit. Však i ten název je účelový. Kdo to nevidí.........