Google vyhledávač používám opravdu moc dlouho. Nikdy jsem nebyl příznivec Seznamu a Bing byl vždy nějaký divný. Jiný jsem nikdy nezkusil. Ale vyhledávání v Google mi poslední dobou nevyhovuje. Ne, že bych nedohledal, ale spousty zbytečných informací. Nastavil jsem si nyní DuckDuckGo a první testy (moje vyhledávání) dopadly velmi dobře. Chvíli u toho zůstanu a uvidíme.
Tedy lepší používat Chrome a Google služby. Mně se líbí čistý přehled při vyhledávání. Jediný co mi vadí, že widget na Androidu nezobrazuje mikrofon (ač mám vše povolené) a musím dotaz vypisovat. Ale ve Windows to funguje skvěle. Jinak on vám AI umožní, pouze ho nevnucuje za každou cenu.
Souhlas. Občas je to AI shrnutí dostačující. Používám Firefox na PC i na mobilu. Už se mi to na obou platformách podařilo nastavit a vyhledávám přes DucDuckGo. Nakonec není potřeba samotnou aplikaci instalovat. Widget Google serch jsem nahradil Firefox serch a paráda. Konečně se mi vše automaticky otvírá v Firefoxu. Tedy až na odkazy v Gmailu, tam se odkazy stále otevírají v Chrome, ale to už téměř nepoužívám. Tak se s tím smířím.