Hlavní navigace

Vodafone na letošní vánoce přináší internet na čtvrt roku zdarma a vánoční pohádky ve 4K

12. 11. 2020

Sdílet

Zdroj: Vodafone
Vodafone si na letošní vánoce připravil hned několik dárků. Naštěstí to už nejsou žádné nové passy.

Dárky z větší části reflektují nedávnou akvizici sítě UPC. Na doma můžete získat tři měsíce internetu zdarma, pro mobil pak jeden měsíc neomezených dat. Internetovou televizi vám potom zaplní padesát pohádek.

Pevný internet v kabelové sítí na tři měsíce zdarma je akce pro nové zákazníky, respektive pro uživatele, kteří si nově pořídí u Vodafonu pevný internet. Nabídka se týká nejen domácností v dosahu kabelové sítě bývalého UPC, ale i ostatních technologií včetně DSL a fixního LTE. Podobné akce většinou znamenají 50% slevu, čtvrt roku zdarma je proto poměrně velkorysé.

Zkombinovat to můžete s neomezenými daty v mobilu na jeden měsíc, což platí pro majitele tarifů i předplacených karet. Dárek si můžete aktivovat v období od 12. listopadu do 31. ledna a aktivní bude potom 30 dnů. Vodafone neuvádí žádná omezení ani háčky.

Tip: Internetová televize Vodafone TV začala jako první nabízet 4K filmy

Pokud využíváte internetovou televizi Vodafone TV, operátor vám zpřístupní speciální videotéku s vánočními filmy. Nabídka platí pro všechny tarify včetně Klasik, který běžně videotéku neobsahuje. Celkem zde najdete 50 filmů a pohádek, některé v rozlišení 4K, což platí třeba pro nově restaurovanou verzi pohádky S čerty nejsou žerty.Tyto filmy si bez omezení můžete pouštět ve stejném termínu (12. listopadu až 31. ledna).

MM_AI

Pro televizi je možné získat ještě jeden dárek – HBO na měsíc zdarma. Narozdíl od videotéky pro to už musíte něco udělat a službu aktivovat na infolince či v prodejně Vodafonu. Operátor neuvádí, zda je po měsíci službu potřeba zase ručně zrušit.

zdroj: Vodafone

Byl pro vás článek přínosný?