Operátor internetové televize Digi TV opět předběhl O2 TV a spustil aplikaci pro Android TV

1

Trvalo to dlouho, ale Digi TV jakožto velký operátor nechtěl zůstat poslední. Nová aplikace pro Android TV je ode dneška dostupná pro televizory s tímto systémem, tedy hlavně pro Philips a Sony, ale také TCL, Sharp a některé další. Stejně tak pro konzole Nvidia Shield či Xiaomi Mi TV.

Téměř přesně před rokem vydalo Digi TV aplikaci pro platformu Tizen, do té doby měl operátor v tomto velký handicap. Konkurenční O2 TV je na Tizenu dostupné teprve zhruba měsíc a aplikaci pro Android TV zatím stále jen plánuje. Připomeňme však, že většina ostatních operátorů (hlavně SledováníTV a LepšíTV) má tyto aplikace dostupné již delší dobu. Potřeba set-top-boxu je v dnešní době pro nové televizory již trochu archaická.

Tip: IPTV za stovku a napořád? Tohle jsou nejlevnější tarify internetové televize

Pokud aplikaci nemůžete na svém televizoru najít, zkuste hledat řetězec „digitv“ bez mezery. S novou aplikací pro Android TV se pojí i nové přepracované prostředí, které se s příští aktualizací objeví i na set-top-boxu Arris a v aplikaci pro Tizen. Na řadě jsou aplikace pro Web OS a MyHomeScreen (televizory značky Panasonic), které zatím nemá ani Digi TV, ani O2 TV.

Poslední IPTV služby bez aplikace pro Android zůstávají O2 TV (to aplikaci plánuje na příští rok) a EriTV (nemá žádné aplikace pro Smart TV). Hlavní výhodou nabídky Digi TV je sportovní obsah (převážně zahraniční fotbalové ligy), kde je spolu s O2 TV na špici.

Operátor internetové televize Digi TV opět předběhl O2 TV a spustil aplikaci pro Android TV
Ohodnoťte tento článek!
4.7 (93.33%) 6 hlasů

1 komentář