Lepší.TV expanduje na chytré televizory Panasonic

5

Internetová televize Lepší.TV hlásí rozšíření možností sledování, neboť vydala aplikaci pro Smart TV televizorů značky Panasonic. Prostředí MyHomeScreen bylo dosud pro většinu operátorů IPTV/OTT oříškem (nebo jej ignorují), což zároveň škodí Panasonicu jako výrobci televizorů.

Majitelé těchto televizorů tak museli pro sledování internetové televize používat set-top-box. Jedinou výjimkou byl operátor SledováníTV, který funguje na všech hlavních platformách. Lepší.TV jej nyní dorovnává a chybí mu snad jen AppleTV a Chromecast.

Aplikace Lepší.TV je na nových modelech televizorů Panasonicu dokonce předinstalovaná a stáhnout si ji můžete na televizory z let 2017 a 2018. Kromě hlavních Smart TV zmíněných v tabulce podporuje ještě chytré televizory značek Vestel, Toshiba, Skyworth, Sharp, Orava, Medion, JVC, Hyundai, HiSense, Gogen a Blaupunkt. Je tak službou běžící na nejvíce zařízeních.

Kuki SledováníTV O2 TV T-Mobile TV Digi2Go LepšíTV
STB ano ano ano ano an ano
AndroidTV ano ano ne ne ne ano
Samsung Tizen ano ano ne ne ano ano
LG WebOS ne ano ne ne ne ano
Panasonic MyHomeScreen ne ano ne ne ne ano
mobilní Android ano ano ano ano ano ano
mobilní iOS ano ano ano ano ano ano
webové rozhraní ano ano ano ano ano ano

“Byl to boj, ale nakonec jsme to zvládli. Když jsme službu na konci roku 2017 spouštěli, bylo naší vizí umožnit sledování Lepší.TV na co největším počtu zařízení. Chytré televize Panasonic byly ale tvrdým oříškem, který se nám více než rok nepodařilo rozlousknout. Samozřejmě jsme se nevzdali a jejich přísná pravidla pro schválení aplikace jsme splnili a nyní jsme o krůček blíže k tomu být opravdu všude”, říká Pavel Górecki, ředitel Lepší.TV.

Tip: Lepší.TV je skoro neomezená IPTV, navíc za nízkou cenu (recenze)

Operátor Lepší.TV aktuálně nabízí balíček se 103 stanicemi a videotékou. Proti konkurenci má slabší nabídku stanic v HD rozlišení (i když se to pomalu zlepšuje), ale boduje například délkou zpětného zhlédnutí.

Kterou službu používáte?

partnerem rubriky IPTV je společnost CETIN a ZrychlujemeČesko.cz

Lepší.TV expanduje na chytré televizory Panasonic
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 4 hlasů

5 KOMENTÁŘE

   • Jasne, každému podľa chuti. U lepšíTV mi troška vadí, že si musí uživateľ zvolit českú alebo slovenskú verziu ponuky programov. Jedna alebo druhá je ochudobnená o pár staníc susedného balíka. Všetky stanice v jednej verzii údajne nemôžu poskytovat z legislatívnych dôvodov.

    • Pravdepodobne to tak bude. Medialni firmy si stale mysli, ze kdyz trochu povoli oteze v autorskopravni oblasti, tak prijdou o vsechny zisky. :-/

     Kdyby to slo, kazdemu podle jeho chuti, tak by to bylo super, ale bohuzel nic. Ja bych treba uvital neco jako filmovo-serialovy „steam“, kde bych kupoval jednotlive filmy a rady serialu a mohl bych to nasledne prehravat i offline. Jenomze nic takoveho neexistuje. Zatim jsem odkazan jen na streamovani (mluvime-li pouze o legalnich zdrojich) a u nas v CR jasne nad konkurenci vede HBO Go, ikdyz i to je omezene napriklad pouze stereo zvukem.

 1. Bohuzel lepsi TV ma v aplikaci a na webu trhany obraz. Treba na hokej se divat neda. Nevim, jak je to s jejich set-top-boxem, ten jsem nemel. Mam digi a to same – web a aplikace trhany obraz. Ale set-top-box ok, tam je vse plynule. Zkoumal jsem to a hledal jsem na diskuzich a je to asi tom, ze set-top-box jede na 50p a obraz v PC pouze v 25 snimcich za sec. Ma nekdo lepsi TV a jejich set-top-box? Je tam obraz plynuly? V jake obnovovaci frekvenci jede?