Třetí největší poskytovatel připojení posiluje. Udržel náskok před T-Mobilem

0
Nej.cz
Nej.cz
-
Zdroj: Nej.cz

Finanční skupina Kaprain se po letošní fúzi Nej.cz a společnosti Rio Media stala třetím největším poskytovatelem internetu (po O2 a UPC). Skupina teď veškeré aktivity týkající se připojení a IPTV bude nabízet pod jednotnou značkou Nej.cz. Po ní zamíří i další dvě akvizice. Kaprain koupil společnost Telconet a jí vlastněný Kyklop system. Posílila tak o optické a Wi-Fi přípojky na severní Moravě.

Nej.cz momentálně nabízí služby pro 220 000 domácností (takže je těsně nad T-Mobilem s 208 000 pevnými přípojkami). Kromě internetu v závislosti na regionu poskytuje též kabelovou televizi nebo IPTV, VoIP telefonii a také mobilní služby coby virtuál v síti T-Mobilu.

Růst je ta nejlepší cesta, jak můžeme zlepšovat a rozšiřovat služby, které nabízíme téměř čtvrt milionu našich zákazníků. Jsem proto rád, že se nám akvizice společností Telconet a Kyklop podařilo dotáhnout, a věřím, že budeme v nákupech i nadále pokračovat,“ říká Jaroslav Hanyk, ředitel Nej.cz. Kromě akvizicí firma plánuje i nové služby, v blízké době půjde o vlastní filmovou videotéku.

Třetí největší poskytovatel připojení posiluje. Udržel náskok před T-Mobilem
Ohodnoťte tento článek!
2.4 (47.78%) 18 hlasů