Cnews FM: Budoucnost webových služeb v Evropě [podcast]

Nová směrnice týkající se autorského práva byla europarlamentem schválena včetně kontroverzních článků 11 a 13. Apple představil spoustu nových služeb, o kterých byste měli vědět.

3

Tento pořad si můžete stáhnout také ve formátu MP3 (58 MB).

Minulý díl Cnews FMCloudové hraní od Googlu neslibuje málo

Cnews FM: Budoucnost webových služeb v Evropě [podcast]
Ohodnoťte tento článek!
3.9 (77.14%) 7 hlasů

3 KOMENTÁŘE

  1. Zaujimava je ta myslienka o asistentke, ktora by hovorila spravy. Ak bude za tym umela inteligencia, tak pre kazdeho pouzivatela moze pripravit spravy podla vkusu toho pouzivatela, napriklad zo sprav tlacovych agentur. Spravodajske weby v podstate skoncia.

    • Ale to už se v podstatě přece děje běžně dneska, mají to na svědomí cookies a já doufám že ještě alespoň 30 let bude vítězit zdravý rozum a zpravodajské weby neskončí. Jinak pokud se něco nestane, dopadne to s weby tak jako je to dnes s Facebookem. Napíšete tam nějaký názro „proti proudu“, který prostě neodpovídá tomu jak si to představuje stádo, přijde malý český práskač a už se na svůj účet nedostanete. napíšou vám ať se obrátíte na Help Center a budou po vás požadovat kopii dokladu totožnosti (na což pochopitelně nemají právo) pro její ověření (na což pochopitelně nemají páky). Takže si vytvoříte doklad totožnosti dle svého uvážení (protože jenom trouba dává na Facebook pravdivé údaje o své osobě), třeba v Acrobatu (odzkoušeno) a oni vám do týdne poděkují s úklonou že totožnost byla ověřena a účet vám odblokují …. šaškárna, která není vůbec k ničemu, akorát to zaměstná spoustu budižkničemů 😀

  2. Vyhodnocování obsahu na Youtube Alphabet-u moc nefunguje. Aspoň dva případy. Video z loňského městského dětského dne vyhodnoceno jako nevhodné a omezeno jen na povolené návštěvy. Před měsícem autokamerou pro zákazníky natočený přijezd k firmě byl vyhodnocen jako chráněný autorským právem. Na připomínky nereagovali, nahráno znovu, původní vymazán a v současnosti funkční. Občas, asi trolové, označují videa k blokování a i hned je omezeno jen na Česko.:-( Jak to asi bude vypadat za 2 roky?