Spotify testuje výhodnější společné předplatné pro dva uživatele

2

K individuálnímu tarifu a rodinnému pro šest členů domácnosti Spotify přidává ještě předplatné Duo. Jak už název napovídá, je určeno pro dvě osoby a naceněno je přesně mezi první dva. Novinka je nicméně dostupná jen ve vybraných zemích světa, například Polsku nebo Irsku.

Každý z uživatelů má k dispozici vlastní účet, specialitou je však funkce Duo Mix, která tvoří playlisty na základě vkusu obou uživatelů. Podmínky také explicitně zmiňují, že oba uživatelé musí žít na stejné adrese. Jde ale pouze o prvotní ověření, později už by měl každý poslouchat cokoliv kdekoliv.

TIP: Spotify si stěžuje u Evropské komise na Apple. Ten jej prý diskriminuje

Základní předplatné je v Česku za 6 eur (155 Kč), rodinné za 9 eur (232 Kč). Duo by tak mohlo stát 7,5 eura (194 Kč), není ale jasné, jestli Spotify nabídku rozšíří i do dalších regionů. Zatím lze ušetřit jinými způsoby. Studentské tarify stojí 3 eura a zakoupit lze roční individiuální za 59 eur, kde se platí jen za 10 měsíců místo 12.

Spotify testuje výhodnější společné předplatné pro dva uživatele
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas

2 KOMENTÁŘE

  1. koukam opet dalsi technologicka forma, ktera neustale prezentuje smiseny pary a ze vseho nejradeji cernoch a beloska. ja si to driv neuvedomoval, ale vsimam si toho hodne i kdyz statisticky takove pary jsou vzacne

    • ano, take se mi zda postava muze vepredu a vzadu rozmazla zena jako sexisticke zobrazeni, Petr Urban by sem ten reklamni panel od Spotify nedal nebo by to jiste alespon okomentoval, bohuzel tuto novinku nepsal.