Spotify zavedlo výhodné roční předplatné. Rok bude stát jako 10 měsíců

5
Spotify
Spotify

Největší hudební půjčovna zavádí další možnost, jak ušetřit. Po rodinných nebo studentských tarifech teď dočasně uvedla možnost zaplatit si prémiový účet na rok dopředu. Za Spotify na 12 měsíců tak zaplatíte 59 eur (cca 1500 Kč), tj. stejně jako u klasického předplatného za 10 měsíců, uživatelé ušetří necelých 12 eur.

Roční předplatné již letos zavedl i Apple Music, v Česku ale stále není dostupné. Nabídka Spotify je určena pouze pro jednotlivce a akce potrvá jen do 31. prosince 2017.

Spotify má podle čísel z léta 140 milionů posluchačů, z toho přes 60 milionů platících. V katalogu najdeme přes 30 milionů skladeb zařazených do dvou miliard playlistů. Včera firma uvedla, že nejvíce poslouchaným interpretem je Ed Sheeran, jehož skladby zaznamenaly 6,3 miliardy přehrání. Pochopitelně vede i mezi muži.

Nejúspěšnějším ženskou umělkyní je Rihanna, ve skupinách měl nejvíc poslechů Coldplay. Nejvíce poslouchanou skladbou se stala Sheeranova písnička Shape of You (1,4 miliardy streamů), mezi alby vyhrálo Sheeranovo Divide (3,1 miliardy streamů).

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘE

  1. Komentář: Je super vec, je tam skoro vse a v dost dobre kvalite. Pokud si nekdo zaklada na hudbe a chce ji sve playlisty pri ruce(v mobilu,doma, praci notasu, a kdekoli jinde ) je to perfektni volba. doporucuji si poridit rodinny tarif kde to vychazi mesicne na 1.5 Eura