Září patří smartphonům. Špičkové mobily představí Apple, Huawei, Sony…

0

Jen co skončily prázdniny, výrobci na nás vychrlí tucty novinek. Na září je již naplánováno několik akcí většiny velkých společností. Co a kdy je v plánu?

Již tento pátek v Berlíně startuje IFA, největší evropský veletrh s elektronikou. Na něm představí novinky Asus, Alcatel, LG, Motorola, Nokia, Samsung a Sony. Očekáváme Xperii 2, Nokii 7.2 a šušká se i o nadupané Nokii 9.1 PureView. LG údajně představí nový high-end v podobě G8X a V60. Motorola představí One Zoom.

Apple uspořádá v domovském Steve Jobs Theateru akci 10. září. Toto období tradičně patří novým iPhonům 11, ale možná se dočkáme i další generace hodinek, vylepšených MacBooků, nových chytrých reproduktorů apod.

Huawei 19. září odhalí řadu Mate 30, přestože u ní hrozí, že nebude mít plnohodnotný Android s aplikacemi a službami Googlu.

Během září se začne po měsících odkladů prodávat skládací mobil Samsung Galaxy Fold s upravenou konstrukcí.

Ani v říjnu nebude nuda

Již zítra prý Google vydá finální Android 10, telefony řady Pixel 4 ale neočekáváme během září, ale až začátkem října. To je pro Pixely obvyklé datum. Google se o mediální pozornost bude bít s Microsoftem, ten 2. října představí nové počítače a tablety značky Surface. V říjnu se dle dřívějších zvyků zřejmě dočkáme i OnePlus 7T, téčkový model přinese pár vychytávek navíc, které původní model neměl.

Září patří smartphonům. Špičkové mobily představí Apple, Huawei, Sony…
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 4 hlasů