Kingdom Come: Deliverance vyjde jako Royal Edition. Nabídne všechna rozšíření

0

Největší česká hra míří do cílové stanice. Warhorse Studios již 28. května vydá královskou edici Kingdom Come: Deliverance. Za standardní cenu 2200 Kč (PC) nebo 2300 Kč (konzole) nabídne kromě základní hry i všechna placená DLC Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of Sir Hans Capon, Band of Bastards a A Woman’s Lot.

Poslední zmíněné rozšíření, kde si kromě Jindřicha budeme moci zahrát i za Terezu, na vydání teprve čeká a není jisté, jestli bude na konci května dostupné. Autoři ale mohou přibalit pouze kód pro budoucí stažení DLC. Bohužel zřejmě také padla poslední naděje, že by finální edice mohla vyjít i s českým dabingem.

Studio letos změnilo majitele a ve druhé polovině roku chce naplno rozjet vývoj nové hry. Jestli to bude KCD 2, nebo se vrhne na jiný titul, ale zatím nevíme. Jednička nicméně ukázala, že o hardcore středověké RPG bez fantasy prvků je zájem (prodalo se přes dva miliony kusů) a první díl si nechal hodně otevřený konec, takže by dávalo smysl v příběhu Jindřicha ze Skalice pokračovat.

TIP: Poslední česká recenze Kingdom Come: Deliverance

Tvůrci mimochodem zveřejnili osmdesátiminutový záznam koncertu, na kterém se hrála hudba ze hry. Dan Vávra také potvrdil, že herní soundtrack vyjde i na vinylu.

O prodej Warhorse a hře Kingdom Come jsme si povídali v podcastu.

Kingdom Come: Deliverance vyjde jako Royal Edition. Nabídne všechna rozšíření
Ohodnoťte tento článek!
4.2 (83.33%) 6 hlasů