Cnews FM: Zlom v otázce aktualizování Windows 10 a 15 let s Gmailem [podcast]

Microsoft oznámil nečekané změny, Gmail oslavil 15 let existence a konečně budeme mít kde sledovat dokumenty.

5

Tento pořad si můžete stáhnout také ve formátu MP3 (46 MB).

Minulý díl Cnews FMBudoucnost webových služeb v Evropě

Cnews FM: Zlom v otázce aktualizování Windows 10 a 15 let s Gmailem [podcast]
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 7 hlasů

5 KOMENTÁŘE

 1. Opravdu má být ten nový způsob šíření verzí už ve verzi 1903? Spíše bych čekal, že ho teprve tato aktualizace zavede, takže to bude až pro další verze. Možná ale předtím ještě uvolní nějakou jinou malou aktualizaci, která tuto funkcionalitu zavede, aby zabrala i na 1903.

 2. Netflix nevedu. Mam HBO Go. Podmínky, které pozaduji pro zaplaceni podobne služby: HD rozliseni v zakladni cene, titulky do cestiny na 90% obsahu, moznost sledovat az na 3 zarizenich.
  Pokud by to nabidl i ten BBC+Discovery, tak to beru. Dokumentarni službu bych bral ikdyby toho bylo lokalizovano méně, třeba prirodopisy se daji zvladnout i v ENG při castecne znalosti, ale třeba historicke moc ne. Ale pokud by to mělo mit sirsi zaber, tak myslim, ze lokalizace je nutna. Bylo by to super, kdyby to bylo.

 3. Mam pocit, ze Lukas ma Gmail, Petr ma Outlook a o Seznam Emailu toho ani jeden moc nevite, tudíž spis takove zvatlani z vasi strany.
  Seznam Email poslední dobou hodne inovoval a dnes uz myslim je hodne podobny Gmailu a rozhodne bych nerekl, ze je to jednoduchy email pouze se zakladnima funkcema.
  Osobne mam Seznam, Gmail, Outlook a Centrum Atlas a kdybych to mel seřadit, tak Outlook nejlepší, mam tam také migrovanu většinu posty asi podobne jako Petr. Dvojka asi furt Gmail, ale jiz tesne nasledovan Seznam Emailem. Atlas Centrum je jednoznacne nejhorsi, ty zamrzli tak před 7 lety.

  Jinak kdysi byl u nas progresivni Atlas, Seznam byl jednodussi a Centrum uplne nejhorsi, opravdu je ty nejzakladnejsi funkce. Po akvizici Atlasu Centrumem sel do kopru i Atlas.

  Jinak Gmail jsem zacal používat okamzite co uvolnili, ze to slo bez pozvánek, cekal jsem na to, ale nemel jsem tehdy zase tolik casu, abych ho travil na netu domahanim se pozvánky.
  Stitky pouzivam uplne jako slozky, co stitek to email a ke každému emailu jeden stitek. Rozumim vyhode stitku oproti slozce, ale nerozumim, proc ma Gmail dnes integrovany jak stitky, tak slozky, to mi prijde divne.

 4. Co se týče e-mailů. Outlook jsem před pár lety zkoušel používat, ale potom, co jsem zjistil, že zahazuje e-maily (a to naprosto nez jakéhokoliv upozornění odesílatele i příjemce – prostě je nedoručil a smazal), jsem jej vyhodnotil jako nespolehlivý a doteď moc nechápu, jak to mohou lidi používat. Etalon spolehlivosti je pro mne Gmail, čímž ale netvrdím, že bych Outlook nechtěl používat. Jen je to v mých očích služba, která není spolehlivá. A nejsem v tom sám – tyto dotazy bývaly na fóru MS docela časté.
  A stejné je to s dalšími službami od MS. Třeba na Onedrive se mi od jistých chvil nedostane po uložení soubor Keepassu. Vše se tváří jako synchronizované a v cloudu stará verze souboru… Opět jsou i jiní kteří mají stejný problém, ale to je tak všechno.
  No a pak si utečte od Googlu, kterýmu to prostě funguje a nikdy mi nic neztratil…