Podle posledních drbů chce Microsoft Creators Update vydat 11. dubna

Nejčerstvější informace zdroj obeznámených situací říkají, kdy dojde k vydání Windows 10 v1703. či spíše kdy by Microsoft systém rád vydal.

0
Windows 10
Windows 10 „Redstone“ (Ilustrační foto)

Již nějakou dobu se mluví o tom, že Microsoft vydá další verzi Windows 10 v dubnu. Přitom se stále počítá s označením verze 1703. To sice odkazuje na březen, ale neznamená to nutně vydání. V minulosti býval měsíc vydání shodný s číslem verze, ale s Anniversary Updatem nastala změna. Verze 1607 byla dokončena v červenci, veřejně byla ale uvolněna až v srpnu.

Stejný scénář se může opakovat s Creators Updatem. Shrneme si, co víme. Microsoft už vyprodukoval dvě sestavení pro program Windows Insider, která neměla vodoznak. (Poslední jej zase , což bude nejspíš chyba.) To je neklamným znamením, že jsme doslova na dosah finálnímu sestavení. O měsíci vydání Microsoft nikdy oficiálně nemluvil, oznamování předem ostatně má svá úskalí.

Dále víme, že mobily přijdou na řadu až po počítačích. Mehedi Hassan z MSPoweruser pak získal nové informace. Tři z jeho zdrojů mu tvrdí, že Microsoft by distribuci Windows 10 v1703 rád zahájil 11. dubna. Finální sestavení by mělo být vyprodukováno pravděpodobně během příštího týdne – to protneme polovinu března. Jako vždycky platí, že se plán může změnit, protože realitě jsou plány ukradené. Ale velké finále se nám začíná rýsovat.

Podle posledních drbů chce Microsoft Creators Update vydat 11. dubna

Ohodnoťte tento článek!