Kousek neomezeného internetu na 24 hodin. Vodafone zavádí denní Passy

2

Mateřský Vodafone již v Británii Passy zrušil, český je dále rozšiřuje. Ode dneška si mohou zákazníci červeného operátora aktivovat Pass na den. To se může hodin v případě, že někam odjedete na víkend a rádi byste sledovali televizi, aniž by stream v mobilní síti ujídal cenné mega- či gigabajty z běžného datového balíčku.

Denní balíčky jsou výhodné jen tehdy, pokud si jich aktivujete jen pár. Stojí přesně desetinu těch měsíčních, takže při 10 a více aktivních dnech se už nevyplatí. Social, Chat, Music a Cloud Passy na den stojí 9 Kč, Video Pass je za 19 Kč. Den Vodafone počítá jako 24 hodin od aktivace.

Nadále platí podmínka, že k aktivaci Passu musí být na kartě aktivní i běžný datový balíček. Do Passu se také nezapočítávají reklamy v aplikacích. A stále není možné koupit jeden univerzální Pass na všechno. Vodafone umí spojit Video, Music a Social či Video Music a Chat za 299 Kč měsíčně. Denní Multipass chybí.

Podle čerstvé analýzy ČTÚ je v Česku 14 milionů SIM karet, z toho 4 miliony jsou tarify s daty určené pro rezidentní zákazníky. A jen 1,12 % z nich si platí Vodafone Pass, T-Mobile StreamOn či nebo Nekonečná data od O2. Celkově se tak bavíme o cca 45 000 uživatelích. (Jde o rok stará čísla, takže se mohly změnit.)

Vodafone Passy
Balíček Na den Na měsíc Služby
Social Pass 9 Kč 99 Kč Facebook, Instagram, Pinterest, Twitter, Snapchat
Chat Pass 9 Kč 99 Kč Telegram, Viber, WhatsApp, Facebook Messenger, Vodafone Message+
Music Pass 9 Kč 99 Kč Deezer, Apple Music, Tidal, MusicJet, Evropa 2, Frekvence 1, Youradio, Pigy, Spotify, iRádio, Rádiotéka, Radio Wave
Video Pass 19 Kč 199 Kč YouTube, YouTude Kids, Netflix, Amazon Prime Video, HBO Go, Stream.cz, Seznam Zprávy, Pohádky, Sledování TV, Digi2Go, Prima Play, Horizon Go, Skylink Live TV, Lepší.TV, Kuki, Selfnet TV, Interaktivní TV, Banaxi, Óčko, Zapni.TV
Cloud Pass 9 Kč 99 Kč Google Drive, Dropbox, OneDrive (pouze firemní účty), Box
Kousek neomezeného internetu na 24 hodin. Vodafone zavádí denní Passy
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 8 hlasů

2 KOMENTÁŘE