Hrajte s Kingston Fury o zajímavé herní komponenty

3
etail kf 3 renegade ddr4 rgb 2000x2000 1
Zdroj: Kingston

Stačí odpovědět správně 2 otázky a nejnovější, super výkonné herní paměti Renegade nebo Beast od Kingston Fury máte v kapse.

Paměť Kingston FURY Renegade DDR4 RGB je ideální pro hráče, kteří si potrpí nejen na špičkový výkon, ale také na vzhled svého stroje díky dynamickému RGB podsvícení. Paměť umožní zvýšit snímkovou frekvenci při hraní her, zajistit plynulé vysílání streamů nebo snadno editovat krátká videa. Paměti Kingston Fury Renegade DDR4 jsou certifikované pro Intel® XMP (Extreme Memory Profile) a optimalizované pro nejnovější čipové sady Intel – stačí v BIOSu vybrat ručně vyladěný profil a jste připraveni postavit se všem herním protivníkům. V nabídce je též varianta bez podsvícení.

Paměť  Kingston FURY Beast DDR4 RGB s rychlostí až 3733 MHz a latencí CL15–19 umožňuje výrazné navýšení výkonu pro hraní her, střih videa nebo renderování. Je tu pro ty, kdo hledají cenově výhodný upgrade a zároveň chtějí ohromit ostatní atraktivními světelnými efekty Paměti  Kingston FURY Beast DDR4 jsou vybaveny funkcí automatického PnP přetaktování, podporují Intel XMP a AMD Ryzen™. K dispozici jsou také sady bez podsvícení RGB nebo DDR3 pamětí.

Více o Kingston Fury na https://www.kingston.com/czech/en/memory/gaming.

Ceny v soutěži:

 1. cena: 32 GB KIT (2x 16 GB) Kingston Fury Renegade DDR4 RGB
 1. cena: 32 GB KIT (2x 16 GB) Kingston Fury Beast DDR4 RGB
 1. cena: Dárky of Kingston Fury: herní brýle s filtrováním modrého světla a kovová lahev na nápoje

Pro získání jedné z těchto cen zodpovězte správně následující soutěžní otázky:

Pravidla soutěže:

 • Pořadatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o. se sídlem Milady Horákové 116/109, 160 00 Praha 6
 • Soutěže probíhá od 30.8. do 12.9. do 23:59 hodin.
 • Soutěžit mohou občané České republiky starší 18 let s trvalým pobytem na území Česka. Mladší pouze se souhlasem zákonného zástupce.
 • Každý se může účastnit pouze jednou. Při pokusu o duplicitní hlasování můžeme takové účastníky ze soutěže vyloučit.
 • Z účasti na soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společností Internet Info a Internet Info DG a jejich rodinní příslušníci.
 • Společnost Internet Info, s.r.o. zaručuje všem účastníkům soutěže ochranu jejich
  osobních údajů. Bližší informace naleznete v našich Zásadách zpracování osobních
  údajů dostupných zde.
 • Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky soutěže a odpoví správně na otázky, vylosujeme 3 výherce, kteří obdrží uvedené ceny.
 • Osobní údaje (jméno, adresa…) mohou být poskytnuty třetí osobě pouze pro účely zaslání výhry.
 • Výherce/výherci budou pořadatelem kontaktování do tří dnů od skončení soutěže pro získání adresy. Pokud tento nebude do jednoho týdne reagovat, ztrácejí na výhru nárok a můžeme losování opakovat.
 • Ceny nejsou právně vymahatelné.

 

Hrajte s Kingston Fury o zajímavé herní komponenty
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (73.33%) 6 hlasů

3 KOMENTÁŘE

 1. Soutěžit mohou občané České republiky starší 18 let s trvalým pobytem na území Česka. Mladší pouze se souhlasem zákonného zástupce.
  ————————————————
  Zdar
  Bolo by fajn keby sa v budúcnosti do súťaže mohli prihlásiť aj slovenský čitatelia. Na iných cz weboch ako pctuning to neni problém.
  Vdaka

  • Pripajam sa k poziadavke.
   Popravde, som sa zapojil do sutaze, a ani som si toto nevsimol. Bral som to ako samozrejmost, ze slovaci mozu sutazit. Ved nie sme z Mongolska 😀
   V EU nenajdeme 2 krajiny, ktore su prepojene viac ako SR a CR.

 2. Dobrý den, vyhrál jsem druhou cenu 32 GB KIT (2x 16 GB) Kingston Fury Beast DDR4 RGB, paměti dnes dorazily v naprostém pořádku a já tímto děkuji redakci CNEWS za tuto soutěž a hlavně za to že mne vylosovali.
  Paměti velice dobře využiji v mém nově sestavovaném pc.
  S pozdravem
  Martin C.