E3: Sony ukázalo PS Vita a unikátní 3D monitor

12. 6. 2011

Sdílet

Ilustrační obrázek Autor: loriklaszlo – Depositphotos
Ilustrační obrázek

Sony ukázalo dospělejší hry než Microsoft. Také prozradilo název nového PSP – jmenovat se bude PS Vita. Nás ale zaujal speciální 3D monitor, se kterým si užijete parádní hraní v multiplayeru. Už žádné dělení o půlku obrazu ve fullscreenu, díky brýlím uvidí každý jen a pouze svůj obraz!

Sorry za PSN

Keynote odstartovala slovy Jacka Trettona, prezidenta Sony Computer Entertainment America, který se omluvil za problém, které teď na měsíc odstavily hráče od sítě PSN a Qriocity. Dnes už by měl být provoz obou služeb plně funkční. Tolik k formalitámm, pojďme na hry.

První hratelnou ukázakou byl třetí díl Uncharted s podtitulem Drake’s Deception. Největší pecka, kterou Sony na E3 ukázalo. Hlavní hrdina se v noci infiltroval a loď. Atmosféru posilovalo houpání, ošklivé počasí a hlavně noční prostředí, které narušovalo pouze umělé osvětlení z žárovek. Hra světel a stínů s prvky stealth akce připomínala trochu neformálního Hitmana. Grafika byla parádní, jak jinak. Plně ve 3D vyjde na podzim (1. listopadu).

Pokračování na Cnews.

Kvíz týdne

Tyto konektory zná každý. Ale víte, co jejich zkratky doopravdy znamenají?
1/9 otázek