Disney+ za 132 Kč měsíčně. První rok startuje se zvýhodněnou cenou

0
The Simpsons
The Simpsons
-
Zdroj: Disney+

Streamovací služba Disney+ dnes spouští předregistraci. V Česku startuje 14. června a oficiální cena je stejně jako u konkurenčního Netflixu a HBO Max nastavena na 199 Kč. Při roční platbě můžete výrazně ušetřit.

The Walt Disney Company oznámil české ceny v březnu, kdy se při roční platbě dostanete na 165 Kč měsíčně. Dnes přišel se zaváděcí cenou pro první rok. Ta znamená, že z 12 měsíců můžete mít 4 zdarma. Pokud si službu objednáte do půlnoci 13. června, zaplatíte 1590 Kč.

To znamená 132 Kč za měsíc, což je stejná cena jako jarní akční nabídka HBO Max. U něj platí, že ti, co jej objednali do konce března, nyní platí také 132 Kč (mají trvalou slevu 33 %). Za další rok se cena za Disney+ vrátí na 1990 Kč ročně, nebo 199 Kč měsíčně.

základní cena akční cena poznámka
Disney+ 199 Kč 132 Kč / 165 Kč při roční platbě
Netflix 199 Kč jen základní SD kvalita, ta vyšší stojí více
HBO Max 199 Kč 132 Kč při objednání do konce března

Disney+ umožní streamování na čtyřech zařízeních současně (jako nejvyšší tarif Netflixu) a až sedm uživatelských profilů včetně dětského. U vybraných filmů nabídne kvalitu IMAX Enhanced, u ostatních by mělo jít o 4K i Dolby Atmos.

Předplatitelé budou mít přístup k seriálům Boba Fett: Zákon podsvětí a Mandalorian od producenta a scénáristy Jona Favreaua. Hned od spuštění bude dostupný i fanoušky očekávaný seriál Obi-Wan Kenobi. Dále se mohou těšit na seriál Moon Knight od studia Marvel s Oscarem Isaacem v hlavní roli. Ten se představí jako Steve Grant, bojácný prodavač v obchodě s muzejními suvenýry, trpící výpadky paměti a vzpomínkami na jiný, cizí život. Zhlédnout budou moci také film Shang-Chi a legenda o deseti prstenech nominovaný na Oscara, kde hlavní role ztvárnili Simu Liu a Awkwafina.

zdroj: Disney+

Disney+ za 132 Kč měsíčně. První rok startuje se zvýhodněnou cenou
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 7 hlasů