Tipy na zajímavé mobilní aplikace pro Android a iOS 3. díl

3
Tipy na mobilní aplikace 3. díl
Tipy na mobilní aplikace 3. díl
-
Zdroj: Depositphotos

Máme zde další várku zajímavých mobilních aplikací pro vaše telefony, které vám mohou usnadnit každodenní situace.

1. Noises: aplikace pro hudebníky

Aplikace Noises cílí převážně na hudebníky a osoby se zájmem o hudbu. V aplikaci je možné pomocí umělé inteligence separovat jednotlivé hudební složky nebo transponovat akordy ve skladbě do jiných tónin.

Aplikaci Noises můžete zdarma stáhnout na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

2. Microsoft Start

Microsoft Start od stejnojmenné společnosti představuje jakousi domovskou obrazovku, která sdružuje hned několik služeb do jedné aplikace. Součástí Microsoft Start je jakýsi feed zobrazující domácí i světové novinky, počasí nebo aktuální kurzy měn. Mimo to můžete skrze aplikaci počítat matematické operace a po přihlášení ke svému Microsoft účtu přistupovat do cloudu OneDrive nebo rychle sdílet internetové záložky napříč zařízeními.

Aplikaci Microsoft Start můžete zdarma stáhnout na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

3. Nepanikař

Aplikace Nepanikař od českých vývojářů cílí na lidi trpící psychickými potížemi a snaží se jim v několika krocích pomoci od základních problémů. Tato aplikace neslouží jako náhrada psychologa nebo psychiatra, může vám ale pomoci zvládnout náhlý příliv deprese, úzkosti, paniky nebo jiných potíží. Součástí aplikace jsou i kontakty na pomoc a záznam nálad, myšlenek nebo spánku.

Aplikaci Nepanikař můžete zdarma stáhnout na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

4. Contacts Widget

Contacts Widget není ani tak aplikace, ale spíše pouhý widget na domovskou obrazovku vašeho smartphonu. Konkrétně pak nabízí více než 50 widgetů pro přidání kontaktů na domovskou obrazovku. Pokud často voláte nebo listujete seznamem vašich kontaktů, může vám Contacts Widget ušetřit několik kliknutí a čas.

Contacts Widget můžete zdarma stáhnout v obchodě s aplikacemi Google Play.

5. Black Screen: video screen off

Pokud nepatříte mezi fanoušky předplatitelských služeb, ale rádi byste poslouchali pouze zvukovou stopu z videí, může být aplikace Black Screen pro vás tím pravým. Tato aplikace dokáže „vypnout“ displej telefonu zobrazením černé barvy, aniž by došlo k přerušení přehrávání videa, což má pozitivní vliv na úsporu baterie. Z principu fungování displejů tato aplikace uspoří baterii pouze telefonům s OLED nebo AMOLED displeji, u kterých při zobrazení černé dojde k úplnému vypnutí daného pixelu.

Aplikaci Black Screen můžete zdarma stáhnout v obchodě s aplikacemi Google Play.

Tipy na zajímavé mobilní aplikace pro Android a iOS 3. díl
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 4 hlasů

3 KOMENTÁŘE