Tipy na zajímavé mobilní aplikace pro Android a iOS 7. díl

0
Tipy na mobilní aplikace 7. díl
Tipy na mobilní aplikace 7. díl
-
Zdroj: Depositphotos

V dalším díle naší série o zajímavých mobilních aplikacích se podíváme na další pětici aplikací, které určitě stojí za vyzkoušení.

1. Smart Typer – AI Keyboard

První aplikace s názvem Smart Typer je jakousi klávesnicí se zabudovanou umělou inteligencí ChatGPT, pomocí které je možné generovat text. Stačí do klávesnice zadat požadavek a nechat AI pracovat. Zadávání příkazů je pochopitelně pouze v angličtině a samotná aplikace není jakožto klávesnice aktuálně nijak extra použitelná, jedná se však o zajímavý model, jakým se v budoucnu mohou mobilní klávesnice ubírat.

Aplikaci Smart Typer – AI Keyboard můžete zdarma stáhnout v obchodě s aplikacemi Google Play.

2. Rewind: Music Time Travel

Aplikace Rewind vás dokáže vrátit v minulosti, a to konkrétně skrze hudbu populární ve vámi vybraném roce. Rewind vám po vybrání roku přehraje sérii audio ukázek hudebních kapel, které byly v daném roce populární. Aplikace zároveň umožňuje přidání hudby nebo celých alb do vašeho přehrávače.

Aplikaci Rewind: Music Time Travel můžete zdarma stáhnout na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

3. Micro Gesture

Micro Gesture je spíše než aplikace malá utilita, která vám na základě pohybových gest přidá trojici akcí. Nástroj funguje na principu gyroskopu, který například po jemném švihnutí ruky rozpozná pohyb a přemění jen v akci, například stažení oznamovací rolety nebo zapnutí fotoaparátu.

Nástroj Micro Gesture můžete zdarma stáhnout v obchodě s aplikacemi Google Play.

4. Odměny za průzkumy Google

V aplikaci Odměny za průzkumy Google dostáváte peníze za vyplňování krátkých online průzkumů. Za získané peníze si sice nekoupíte reálný chléb, avšak je možné je převést v podobě kreditů do obchodu Google Play a použít je jako platidlo pro kupování aplikací, her nebo in-game předmětů.

Aplikaci Odměny za průzkumy Google můžete zdarma stáhnout na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

5. Dream by WOMBO – AI Art Tool

Naše poslední aplikace pracuje stejně jako první s AI a dokáže na základě vašich požadavků vytvořit digitální kresbu. Stačí do ní zadat váš požadavek a sledovat, jak umělá inteligence pracuje a vytváří obraz přesně tak, jak chcete. Výsledek pak můžete sdílet s ostatními nebo jej uložit do telefonu.

Aplikaci Dream by WOMBO – AI Art Tool můžete zdarma stáhnout na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Tipy na zajímavé mobilní aplikace pro Android a iOS 7. díl
Ohodnoťte tento článek!
2.5 (50%) 2 hlasů