Tipy na mobilní aplikace pro Android a iOS 9. díl

0
Zajímavé aplikace pro Android a iOS 9. díl
Zajímavé aplikace pro Android a iOS 9. díl
-
Zdroj: Depositphotos

Opět se hlásíme s pravidelnou várkou zajímavých aplikací pro mobilní zařízení, které stojí za to vyzkoušet. V dnešní várce půjde hlavně o tipy na zajímavá místa při cestování, automatizaci hlasitosti na telefonu nebo o alternativní klávesnici pro rychlé psaní gesty s podporou české diakritiky.

Culture Trip: Book Travel

Před návštěvou dané destinace v cizí zemi je vždy dobré zjistit si důležité informace a zajímavá místa, která stojí za návštěvu. S tím vším vám může pomoci aplikace Culture Trip, ve které najdete stovky měst po celém světě včetně důležitých informací a rad pro danou lokalitu. U přehledu každého města jsou zároveň vypsána zajímavé lokality, které stojí za návštěvu.

Aplikaci Culture Trip: Book Travel můžete zdarma stáhnout na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

TaoMix 2 – Relax with Nature S

Občas je dobré se jen tak odreagovat od všeho toho shonu a užívat si relaxačních zvuků přírody. A ještě lepší je, když si takové zvuky přírody sami vytvoříte. Do prázdného pole přidáváním různých zvuků vytváříte zajímavé kombinace, u kterých pak můžete relaxovat, meditovat nebo usínat.

Aplikaci TaoMix 2 můžete zdarma stáhnout na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Snore Free: Stop Snoring Gym

Tato aplikace je primárně zaměřená na lidi trpící problémy s chrápáním. Pomocí logopedických cvičení se bude aplikace snažit změnit vaše návyky a přinutit vás přestat chrápat, čímž můžete zpříjemnit noc nejen vám, ale hlavně vaší drahé polovičce, která vaše chrápání musí poslouchat.

Aplikaci Snore Free: Stop Snoring Gym můžete zdarma stáhnout na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Audio Manager

Audio Manager je nástroj pro ty, kteří někdy přemýšleli o automatizaci úpravě hlasitosti a vyzvánění. Tato aplikace dokáže na základě vstupních parametrů měnit hlasitost vyzvánění, budíku nebo hudby. Snadno tak můžete měnit hlasitost vyzvánění na základě vaší geografické polohy, času nebo data.

Aplikaci Audio Manager je možné zakoupit za 26 Kč v obchodě s aplikacemi Google Play.

Klávesnice Fleksy

Poslední aplikací, kterou si dnes představíme, je klávesnice Fleksy. Ta se liší od výchozí Google klávesnice hlavně širokou podporou gest a širokou paletou grafických motivů. Součástí Fleksy klávesnice je plná podpora české diakritiky a gramatiky, což s ní činí vynikající náhradu za Gboard nebo klávesnici na iPhonech.

Klávesnici Fleksy můžete zdarma stáhnout na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Tipy na mobilní aplikace pro Android a iOS 9. díl
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas