SledováníTV spouští uživatelské profily. Umožní vlastní řazení stanic

7
SledovaniTV uživatelské profily
SledovaniTV uživatelské profily
-
Zdroj: Cnews.cz

Internetová televize SledováníTV spustila uživatelské profily. Každý člen rodiny tak bude po přihlášení mít své řazení stanic. Součástí je i dětský profil čistě s dětskými kanály.

Uživatelské profily už někteří operátoři internetové televize mají a nyní tuto funkci implemetovalo i SledováníTV. Prozatím funguje pouze ve webovém rozhraní, u Smart TV prochází novinka schvalovacím procesem Applu a Googlu. U televizorů LG a Samsung je zprovoznění profilů plánováno na příští rok.

Každý profil bude mít kromě řazení oblíbených kanálů i vlastní historii sledování. Ostatní funkce, jako nahrávání pořadů, zůstávají společné. V nastavení si budete moci zvolit vlastní přezdívku, ikonku a seřadit stanice podle sebe. Profily nejsou chráněné heslem a přepínání je okamžité.

zdroj: TZ SledováníTV

SledováníTV spouští uživatelské profily. Umožní vlastní řazení stanic
Ohodnoťte tento článek!
3.1 (62.22%) 9 hlasů

7 KOMENTÁŘE

  • Porovnávaš hrušky s jablkami….to že si si mohol na „blbej“ TV (rozumej nie smart) s DVB-T2 tunerom vytvoriť zoznam obľúbených kanálov (či viac zoznamov), nič nemení na tom, že funkcionalitou je IPTV „SledovaniTV/SledovanieTV“ úplne niekde inde a jediná nevýhoda bola, že doposiaľ podporoval úpravu zoznamu staníc iba pre „jeden profil“ (úprava cez webstránku), ale ponúka 1080p v H.264 aj H.265, archív a nahrávanie na „cloud“ už minimálne 2-3 roky a hlavne výbornú skladbu staníc v balíčkov, čo býva najväčší problém.

    • Vojín Kefalín…čo si vy predstavujete pod pojmon „IPTV“ ?

     „IPTV neboli televize přes internetový protokol je systém, kde jsou služby digitální televize šířeny prostřednictvím IP protokolu přes počítačové sítě, což může být součástí dodávky širokopásmového připojení. Použití technologií pro počítačové sítě je hlavní rozdíl IPTV od klasického plošného nebo kabelového vysílání. “ Zdroj: wikipedia

      • Asi už viem kam mieriš a chceš byť detailista. Samotná definícia IPTV je zhodná aj pre OTT, asi preto, že vlastne vychádza zo samotnej podstavy šírenia obsahu po počítačovej sieti ako takej a nie po koaxnom kábli do prijímača. Medzi IPTV a OTT sú isté rozdiely, ale principiálne ide vlastne len o rozdiely distribučno-technického charakteru (OTT vychádza z princípov IPTV, ale zbavuje sa slabých miest a prenáša sa na neutrálnu sieť). Z pohľadu užívateľa sa ale skoro nič nemení. Súhlasím, že ak chceme byť presný, mali by sme to nazývať IPTV/OTT alebo nejak slengovo niečo ako. „IPTV2“