V Česku startuje SkyShowtime, nová konkurence pro Netflix, HBO Max, Disney či Prima+

4
SkyShowtime v Česku
SkyShowtime v Česku
-
Zdroj: SkyShowtime

V Česku startuje další streamovací služba s názvem SkyShowtime. Stát bude 179 Kč měsíčně a začíná 14. února. Nabídne tituly od studií Universal Pictures a Paramount, ale má i dohodu s HBO na přebírání některých seriálů.

SkyShowtime tak v Česku doplňuje Netflix, HBO Max či Disney (případně, chcete-li, Voyo a prima+). Na výběr je jen jediný tarif, který nabídne rozlišení 1080p a streamování na třech zařízeních současně. Aplikace je dostupná pro platformy Android/Google TV, webOS a AppleTV. Chybí tedy prozatím Tizen (televizory od Samsungu).

Kromě Česka startuje SkyShowtime i v několika okolních zemích včetně Slovenska (zde je cena 5,99 €). Česká cena 179 Kč je nižší, než kolik chtějí všechny tři hlavní platformy Disney, Netflix i HBO Max. Ovšem Disney i HBO Max nabízejí i roční předplatné, kde jsou potom naopak levnější (166 Kč, respektive 132 Kč).

SkyShowtime je značka stará 46 let, původně vznikla jako TV stanice na kabelové síti. Patří pod společnost Paramount. Pro diváky nabídne například nový Top Gun: Maverick, Jurský park, Mimoně či Spongeboba.

Zdroj: SkyShowtime

V Česku startuje SkyShowtime, nová konkurence pro Netflix, HBO Max, Disney či Prima+
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 4 hlasů

4 KOMENTÁŘE

  1. Dík za info. Cena je zklamáním, vzhledem k tomu, že evropskou tvorbu na HBO, kterou prodali Paramountu, už jsem viděl, nemá mi nový VoD kanál moc co nabídnout. Ne že by tam nebylo vůbec nic, ale čekal jsem, že zaváděcí cena bude okolo stovky.
    Takhle na to kašlu a počkám, jesti se služba chytí a kolik obsahu bude nabízet.

  2. Doplním info: 4K nebude, pouze 1080p. Mohou na to jít 3 uživatelé současně, takže žádné vydírání, které tu od dubna zavádí Netflix a bude chtít jen jednoho uživatele, takže se dá očekávat hromadný odchod diváků.

    • Poláci budou mít službu za cca 125 Kč. Chápu, že je to levnější, protože udělat lokalizace pořadů při tom množství možných předplatitelů, je pro firmu výhodnější. Ale i tak si myslim, že cena u nás je přepálená.