Vláda couvla, Wi-Fi na zahrádkách bude

15
Vláda ČR
Zdroj: Vláda ČR

Vláda uvolňuje protiepidemická opatření a podle týden starého rozhodnutí bylo zakázané poskytovat hostům restauračních zahrádek bezdrátové připojení k internetu, neboli Wi-Fi). Po dnešní jednání se toto opatření ruší.

Pravidlo neplatilo jen pro zahrádky, ale třeba i pro nákupní centra. Podobně tomu ostatně bylo i loni. Dnes vláda schválila konečnou podobu pravidel platných od pondělí. Lidé budou moci využívat zahrádky, ale při kontrole budou muset doložit, že splňují podmínky (platný test, prodělané onemocnění, nebo osvědčení na očkování). Kontrolovat to nebude hostinský, ale hygiena nebo policie.

Ministerstvo z konečného znění opatření vypustilo také zákaz provozovatelům zahrádek poskytovat hostům internetové připojení. Zrušení tohoto zákazu se bude týkat i velkých obchodních center, kde platil už několik měsíců. Celou zprávu z dnešního mimořádného jednání si můžete přečíst zde.

zdroj: vlada.cz

Vláda couvla, Wi-Fi na zahrádkách bude
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 2 hlasů

15 KOMENTÁŘE

   • jako bys ty byl tak nějak chytřejší … co řešíte, blbečci? Napadlo to nějakého vola, pak se to vzalo zpět … proč by celá vláda měla být odtržena od reality kvůli tomuhle? Jdi se podívat jinde vo „vyspělé“ evropy, pak si otírej tlamu … vláda je odtržena od reality kvůli zahraniční politice … češi jsou velemistřimistři v naplňování řčení „papežštější papeže“ …

    • Jenze u tech tvych kamaradu z vlady je to samej vul, proste uplne to same jako ty tady. Nepatris nahodou mezi ne? Nedivil bych se.
     Nikoho uz nebavi poslouchat ty jejich pritrouble napady, ktere druhy den berou zpet.

     • No jo Gogogole, dneska by jsi za zumpu mohl dostat 100b ze 100b. A to jen ze 2 komentaru 😀
      „pak si otírej tlamu“
      „přijebané pseudopoznámky“
      „někdo flákne po tlamě“
      „vole, nebo kriple“
      „kdo by se na takovou zdechlinu vydrápal “
      „kriple“
      „špíno“

      Mozna, kdyby jsi nekdy ubral, nebylo by to na skodu. Pak by te zumpou ani nemusel nikdo titulovat.

  • Mozna aby pred volici ospravedlnili sve nehorazne platy …
   Nejen, ze by meli mit jasnou odpovednost za sve ciny, ale rozhodne by nemeli mit fixni platy mnohonasobne prevysujici bezny standard (to neni bezne uvadeny prumer). Placeni by meli byt za prospesne vysledky :-p