Tipy na zajímavé aplikace pro Android a iOS 6. díl

0
Tipy na mobilní aplikace 6
Tipy na mobilní aplikace 6
-
Zdroj: Depositphotos

V další várce zajímavých mobilních aplikací se opět podíváme na automatizaci vašich denních návyků, bezpečné přihlašování nebo hraní počítačových her na vašem smartphonu. Tak pojďme na to.

IFTTT

Naším prvním tipem je aplikace s názvem IFTTT. Jedná se o nástroj, skrze který dokážete automatizovat každodenní návyky a jednotlivá chytrá zařízení, aby spolu vzájemně komunikovala a usnadnila vám život. K dispozici máte více než 100 tisíc předpřipravených automatizačních funkcí a nástroj pro tvorbu vlastních. IFTTT nabízí podporu všech chytrých domácností a stovek výrobců, kteří se zabývají chytrou elektronikou.

Aplikaci IFTTT stáhnete zdarma na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Microsoft Authentificator

Microsoft Authentificator je jedním z několika ověřených mobilních autentifikátorů, které vám umožňují bezpečné přihlašování pomocí dvojfázového ověřování. Právě dvojfázové ověřování hraje v dnešní době důležitou roli pro bezpečné přihlašování. Aplikace vám poskytne druhou vrstvu zabezpečení při přihlašování prostřednictvím kódů, které se zobrazí až po ověření otiskem prstu, PINem nebo naskenováním obličeje.

Aplikaci Microsoft Authentificator stáhnete zdarma na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Citymapper: All Your Transport

Cílem aplikace Citymapper je usnadnit vám přepravu z místa na místo ve velkých městech. Aplikace pracuje s databázemi z celého světa a v reálném čase vám nabízí nejrychlejší, nejefektivnější nebo nejekologičtější možnosti přepravy do vámi požadované cílové lokace. Vše přehledně v mobilní aplikaci s povedeným grafickým kabátkem.

Citymapper: All Your Transport stáhnete zdarma na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Steam Link

Steam Link je aplikace od stejnojmenného hráče na poli videoher, která vám umožní hraní počítačových her na vašem mobilním zařízení skrze streamování obrazu. Stačí se do aplikace přihlásit vaším Steam účtem, připojit k telefonu ovladač a vybrat si některou z her nainstalovaných ve vašem počítači. Pro bezproblémový provoz při streamování obrazu je dobré vlastnit rychlé internetové připojení.

Aplikaci Steam Link stáhnete zdarma na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Grammarly – Grammar Keyboard

Pokud vás už nebaví výchozí klávesnice ve vašem telefonu nebo při psaní často děláte překlepy, může být pro vás zajímavou alternativou klávesnice Grammarly. Právě gramaticky správný text je alfou a omegou této klávesnice, která mimo kontrolu gramatiky obsahuje také editor a „osobního“ psacího asistenta. Aplikace podporuje více než 81 světových jazyků, a to včetně češtiny.

Grammarly stáhnete zdarma na App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Tipy na zajímavé aplikace pro Android a iOS 6. díl
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 3 hlasů