Tipy na zajímavé mobilní aplikace pro Android a iOS 8. díl

1
Tipy na zajímavé mobilní aplikace 7. díl
Tipy na zajímavé mobilní aplikace 7. díl
-
Zdroj: Depositphotos

Máme tu další díl našeho seriálu, ve kterém si představujete zajímavé aplikace pro Android a iOS, které stojí za vyzkoušení. Tentokrát si přijdou na své fanoušci statistik, umělecké práce s fotografiemi a lidé milující efektivní plánování a produktivitu.

stats.fm for Spotify

Máte rádi statistiky a přehráváte hudbu skrze Spotify? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, je aplikace stats.fm for Spotify jako stvořená právě pro vás. Aplikace vám po propojení s vaším Spotify účtem zobrazí detailní statistiky vašich nejposlouchanějších alb, umělců, hudebních žánrů a mnoho dalšího. Stejně tak můžete sledovat statistiky vašich přátel nebo objevovat nové hudební žánry na základě vašich výsledků.

Aplikaci stats.fm for Spotify můžete zdarma stáhnout v App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Glitch Lab

Glitch Lab je mobilní aplikace, pomocí které můžete oživit vaše fotografie desítkami zajímavých filtrů nebo efektů. Všechny efekty jsou roztříděné do kategorií, mezi kterými se rychle zorientujete. Pokud máte rádi neotřelé nápady a uměleckou práci s fotografiemi, stojí Glitch Lab za vyzkoušení.

Aplikaci Glitch Lab můžete zdarma stáhnout v App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Microsoft To Do: Lists & Tasks

Aplikací typu To Do list je na obchodech s aplikacemi desítky. Microsoft To Do ale vyniká nejen svojí jednoduchostí, ale také přímou integrací do vašeho Microsoft účtu. Díky tomu můžete mít vždy přehled o svých úkolech skrze jednu aplikaci jak na mobilním zařízení, tak i na Windows nebo macOS.

Aplikaci Microsoft To Do: Lists & Tasks můžete zdarma stáhnout v App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Calendar Notification

Tato aplikace vám vytvoří jakýsi widget kalendáře přímo do notifikačního centra jako okno s oznámením, díky čemu získáte přístup ke všem denním plánům a akcím, aniž byste otevírali samotný kalendář. V notifikačním centru je možné zobrazit celý kalendář, případně jednotlivé dny či týdny. V základu nabízí verze zdarma pouze omezené funkce, pro odemknutí plné verze a všech funkcí si musíte aplikaci zakoupit za přibližně 140 Kč.

Aplikaci Calendar Notification můžete stáhnout v obchodě s aplikacemi Google Play.

Tattoodo

Pokud jste někdy přemýšleli o tetování, může být aplikace Tattoodo jakousi inspirací a zároveň prostředkem pro nalezení správného tetování a tetovacího salonu ve vašem městě. V aplikaci najdete tisíce inspirací napříč různými styly. Zároveň si můžete prohlédnout styly jednotlivých tatérů, porovnávat mezi sebou a zjistit, který vám vyhovuje nejvíce.

Aplikaci Tattoodo můžete zdarma stáhnout v App Store nebo v obchodě s aplikacemi Google Play.

Tipy na zajímavé mobilní aplikace pro Android a iOS 8. díl
Ohodnoťte tento článek!
3 (60%) 1 hlas