Aplikace Bez Andreje má novou verzi. Potraviny z holdingu odhalí i offline

38
Aplikace Bez Andreje
Aplikace Bez Andreje
-
Zdroj: Cnews.cz

Po pěti letech došlo k aktualizaci mobilní aplikaci Bez Andreje. Ta umí z čárového kódu poznat, jestli daná potravina pochází z holdingu Agrofert. Jejím autorem je Martin Vytrhlík. Aplikaci si doposud stáhlo asi 340 tisíc uživatelů a v databázi je přibližně 91 firem.

O aplikaci jsme psali už při jejím prvním vydání. Hlavními změnami aplikace je kromě aktualizované databáze možnost ručního zadávání kódu a už nemusíte být online (databáze je v telefonu uložená). Také došlo k úpravě grafiky a místo reálné fotografie je použit nákres obličeje. Aplikace sama je velmi jednoduchá a obsahuje jen tři tlačítka. Skenování kódu, náhled do databáze a ruční zadávání.

Po naskenování kódu se dozvíte, zda obsah vaší ledničky patřil současnému premiérovi. Účelem je tuto aplikaci ale použít již v obchodě. Pro screenshoty jsem mohl získat pouze obrázek Bez Andreje, neboť žádnou potravinu z holdingu „bohužel“ nemám.

Aplikace Bez Andreje 4
Aplikace Bez Andreje – tato čokoláda z Zotteru je „bez andreje“

zdroj: Twitter autora

Aplikace Bez Andreje má novou verzi. Potraviny z holdingu odhalí i offline
Ohodnoťte tento článek!
3.9 (78.18%) 11 hlasů

38 KOMENTÁŘE

 1. stává se tady z toho bulvár, nebo jen výběr idiotských aplikací pro idioty a jejich reklama? To se taky na ten váš web taky můžu vysrat … (já vím, že asi tady nikomu chybět nebudu 😀 ) … za mě zklamání … tyhle věci nemají opravdu nic společné s jakýmkoliv druhem svobod … pokud to není výběr z Bohnické nákupní příručky …

  • Tak abych pak nejezdil po prodejně s prázdným vozíkem. Oni ti blbečci, hledali aji spojení s Okamurovými trhy a agrofertem, což byla blbost sama o sobě, když jaksi v ČR nemůžete třeba jogurt koupit od nikoho jiného než od firmy spadající nebo jinak spojenou s agrofertem že ano.
   Takže já se ptám a kdy bude aplikace, která zobrazí jestli se jedná o český produkt české firmy, která daní v česku abych nepodporoval zahraniční prodejce, typu jablka ze španělska, jahody z itálie a nebo petržel z nového zélandu. Jde mi přece o planetu aby se toho co nejmíň dováželo přes půl světa a tím jsem snížil svou uhlíkovou stopu CO2.

   • To by bylo sice užitečné vysledovat tu logistiku surovin, ale není ta data odnikud možné tahat. A jinak, je spousta mlékáren, které nepatří pod Bábušku. Stačí se trochu zajímat/orientovat a navštěvovat méně profláklé potravinové řetězce…

  • Kdepak, Staníku. Je to pro lidi, kteří mají problém s Andrejem, výsledky voleb (nebo dokonce jejich akceptaci) do toho opravdu netahej. I když tento pán nebude politikem, tak si od něj přesto nic nekoupím.

    • Klidně mě tam pošli. Ale než tak učiníš, tak já Andreje „blokoval“ už před jeho politickou kariérou. Jeho akvizice kosteleckých uzenin je všeobecně známý případ, ale znám i další (místní) příběhy, kde po jeho angažmá došlo k snížení kvality a/nebo změně vlastníka druhdy prosperující firmy.
     Kam tenhle pán šlápne, tam dlouho tráva neroste.

      • Je mi jedno, v čem podniká, protože nejde o obor, ale způsob podnikání a kvalitu služeb/výrobků. Hrát kartu „závist“ sice můžeš, ale na mě nefunguje – mysli si co chceš, je mi to jedno.

       Já jen zopakuju, že tomu pánovi nevěřím ani nos mezi očima, a a mám pro to velmi dobré důvody. A tím bych to za sebe uzavřel.

      • ty jsi kompletní idiot, víc k tobě nemám … prolhaný závistlivý žebrák

      • Nikoliv hlavně nechápu otce co ze syna udělá bílého koně a poté ho zavře do sanatoria na Krymu. Nakonec z něho udělá schizofrenika i když by se na jeho nemoc muselo přijít dříve když dělal pilotní zkoušky. To vše pro pár korun ze státního rozpočtu.

       Nerozumím, že se takové morální kreatury máte potřebu zastávat. Asi tohle je pro Vás standard lidského chování.

      • nečti Šafra, Kmentu, udělej si názor sám na základě relevantních informací, chudáku nemocný …

      • Bohužel to jsou fakta. Jestli jsem uvedl něco co není v souladu s pravdou poučte mne prosím.

      • gogo1968 laskavě se zklidni ty pako jedno. Babiše jsem nějak zvláš´t nemusel, ale potom co vytáhl na světlo boží Arenbergra, kterej zapoměl že má 65 nemovitostí a nějaký čachry v Hradecké nemocnici…. najednou z něho vyleze, že vlastní zámky a hrady ve francii. Ať táhne doprdele. Jak takovej kožní lékař může mít 65 nemovitostí ? Jak? A Okamuru mi budou vyčítat? Postavil si jeden dům, co je proti tomu čapí hnízdo a agrokolchozy ? naprostý nic.
       Už toho bylo dost, nebudu volit blázna Fialu v ODS, ani Pekarku, ani piráty, ale hodím to SPD, protože to jedinej politik, který celou dobu tady říkal a jednal věci proti covidovým opatřením a protí nesmyslným nařízení z EU. A budu doufat, že s babišem nepůjde do holportu. Protože tady prakticky žádná NORMÁLNÍ strana nezůstala. Ano mohl bych volit švýcarskou demokracii, ale ta se nikam dál nedostane, protože je v ČR příliš moc čecháčků s ptačím mozečkem.

      • Jarouši, jestli si myslíš, že ANO bude mít na výběr do koalice někoho jiného, než SPD a KSČM, tak jsi hodně naivní. A platí to i opačně, zbytek stran s touto populistickou trojkou nebude mít chtít nic společného. Je to přímý důsledek posledních cca 8 let, takže na tohle si můžeš víceméně vsadit, je to skoro tutovka.

      • tynyt 7.10.2021 at 5:47

       Přesně tak. Tahle Crhova volba mi připomněla ono „nechci slevu zadarmo“.

     • Máš pravdu předsedo. Ty Bábušky produkty se z 80% nedají požívat ani opačným koncem. Výjimkou jsou snad některé produkty Olmy, ale taky ne všechno. Naprostý velehnus jsou ty jeho všemožné uzeniny/drůbkoviny… Jo a taky ten tousťák s euro dotacema teda je poživatelnej…. Ať nekřivdím.

 2. Vážená Sorosova redakce. Běžte do prdele! Žádám o ban, jelikož jsem člověk který se při reakcích na sviňárny nedokáže udržet, netrvalo by dlouho a byl bych tady zpět … a to nechci.

 3. Za mne naprostý souhlas 👍👍👍 Politický kecy bych na odborném serveru opravdu nečekal….. Je to hnus velebnosti. Autor článku by se měl zamyslet, zda raději nemá přejít třeba na Blesk, nebo jiné podobné médium pro „inteligentní“ většinu….. Ble 😡