Řežba For Honor pro PC je teď zdarma. Rychle stahujte

5
Viking ze hry For Honor
Viking ze hry For Honor

Ubisoft k příležitosti veletrhu E3 přichystal hráčům pěkný dárek. Historická rubačka, ve které si to mezi sebou rozdávají rytíři, vikingové a samurajové, je až do 17. června 2018 k dispozici zdarma.

For Honor je dostupný na Uplayi, konzolových verzí se akce netýká. U vyšších edicí a season passu ale dostanete až 75% slevu. Bezplatně je k dispozice verze Starter, která nabízí stejný obsah, ale hráči mají k dispozici jen tři hrdiny. Další si budou muset koupit nebo hodně dlouho odemykat hraním.

Hra nabízí i singleplayerovou kampaň, ale ta ani nestojí za zmínku. Přes 8 milionů hráčů se do For Honoru pouští kvůli multiplayeru. Bezplatný Starter Edition má hru připomenou a přilákat další dušičky. Ubisoft totiž do hry na podzim přidá čtvrtou frakci s čínskými válečníky Wu Lin a jejími čtyřmi hrdiny. Kromě toho v aktualizaci přibudou nové režimy PVP a PVE zápasů.

Řežba For Honor pro PC je teď zdarma. Rychle stahujte
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 5 hlasů

5 KOMENTÁŘE

   • Dekuju.

    Stejne ale kdyz uz pises tuhle zpravicku, nebylo by od veci treba i zminit rozdily mezi verzema, koukam na Ubi a minimalne jsou Starter, Standard, Deluxe a Gold. Jako nehracovi te hry, kterej by se ale nechal mozna zlakat, by me rozdily zajimaly, ale v popisech to uplne zrejme neni.

    Starter – tri odemceni hrdinove z celkovych sesti
    Standard – dvanact hrdinu
    Deluxe – Standard + jeden exkluzivni den k obsahu Deluxe
    Golden – Standard + Deluxe + Season Pass

    Fakt mi z toho nic neni srozumitelne.
    Jo a neni to vytka, jen navrh, ze podrobnejsi clanecek by vic zaujal, jinak samozrejme dekuju za tip.