Tip: Zahrajte si na ukrajinského farmáře a ukradněte ruský tank traktorem

0
Farmers Stealing Tanks intro
Farmers Stealing Tanks intro
-
Zdroj: Pixelforest

Farmers Stealing Tanks je hra inspirována skutečností. Hrajete za ukrajinského farmáře a máte za cíl ukrást co nejvíce okupačních ruských tanků (kterým došlo palivo). Funguje ve webovém prohlížeči.

Traktor ovládáte na klávesnici šipkami nebo přes WASD a cílem je najít co nejvíce okupačních tanků, které musíte odtáhnout do své stodoly. Přitom je potřeba se vyhýbat tankům, kterým ještě palivo nedošlo.

Na stále funkční tanky ale můžete i zaútočit, byť ne přímo traktorem. Na útok lze použít tank který právě táhnete a druhý tank jím taranovat. Pokud se vám to podaří, získáte další život. Po cestě se nacházejí i bonusy v podobě láhve Nemiroff (ukrajinská vodka) a po vypití se vám na chvíli zvýší rychlost. Pokud vás okupační tank zasáhne, můžete ještě s panáčkem utéct zpět na farmu. V místě kde, kde zničíte nepřátelský tank, vyroste slunečnice.

Hru si lze zahrát na adrese https://pixelforest.itch.io/farmers-stealing-tanks a za jejím vývojem stojí vývojář pod přezdívkou ThrustVector9. Hra běží ve webovém prohlížeči s využitím enginu Unity. Uživatelé v diskuzi již navrhují vylepšení, tankům ve hře například chybí okupantský symbol „Z“.

zdroj: pap.pl

Tip: Zahrajte si na ukrajinského farmáře a ukradněte ruský tank traktorem
Ohodnoťte tento článek!
3.6 (71.85%) 27 hlasů